Zmiana od dnia 17.10.2022 r.

L.p.NAZWISKO I IMIĘKONSULTACJE
1Niścigorska-Bojarska Ewelinawtorek, 13:30 – 14:30, gabinet dyrektora
2Bagińska Teresaczwartek, 14:30-15:30, sala nr 3
3Barańska Joannaponiedziałek, 7:00-8:00, przedszkole
4Falkowska-Rokicka Annaponiedziałek, 12:40-13:40, sala nr 5
5Gołębiewska Małgorzatawtorek, 11:30-12:30, sala nr 9
6Gorzka Piotrśroda, 14:30-15:30, sala gimnastyczna
7Graczyk Hannawtorek, 12:50-13:50, sala nr 14
8Kortes Magdalenaśroda, 13:45-14:45, sala nr 15
9Leszczyński Łukaszponiedziałek, 12:40-13:40, sala nr 13
10Lisakowska Lilianaśroda, 13:35-14:35, sala nr 3
11Łukaszewska Sylwiaponiedziałek, 7:00-8:00, przedszkole
12Michalska Mariawtorek, 15:00-16:00, gabinet pedagoga
13Mika Annapiątek, 7:00-8:00, przedszkole
14Mossakowska Aleksandraponiedziałek, 12:50-13:50, sala nr 17
15Neumann Justynaczwartek, 14:30-15:30, sala gimnastyczna
16Oelberg Renatapiątek, 11:30-12:30, sala nr 8
17Orzechowska Majaśroda, 15:25-16:25, sala nr 16
18Osicki Wojciechwtorek, 12:50-13:50, sala nr 15
19Piątkowski Marekśroda, 12:35-13:35, sala nr 12
20Pieczkowska Ewelinaponiedziałek, 7:00-8:00, przedszkole
21Prokop Sebastianwtorek, 13:45-14:45, sala gimnastyczna
22Sapała-Ponieważ Annawtorek, 12:45-13:45, sala nr 7
23Smolińska Paulinawtorek, 13:35-14:35, sala muzyczna
24Sokołowska Judytaponiedziałek, 7:00-8:00, przedszkole
25Suwińska Justynaponiedziałek, 14:40-15:40, sala muzyczna
26Szczechla Kingaśroda, 10:45-11:45, sala logopedyczna w przedszkolu
27Szulc-Singh Małgorzataponiedziałek, 12:35-13:35, sala nr 13
28Wilemska Mariaśroda, 12:35-13:35, sala nr 11
29Wiśniewska Katarzynaponiedziałek, 13:00-14:00, przedszkole
30Wiśniewska Justynaponiedziałek, 13:45-14:45, sala nr 4
31Wiśniewska Lidiaczwartek, 13:35-14:35, sala nr 16
32Wojenkowska Sylwiaczwartek, 11:30-12:30, sala nr 4
33Zakrzewska Grażynaczwartek, 14:30-15:30, sala nr 20
34Żurańska Renatapiątek, 13:45-14:45, sala nr 18
35Lewandowska Katarzynaśroda, 14:30-15:30, sala nr 14
36Stubecka Monikawtorek, 12:50-13:20, sala nr 14